Organigrama


Presidència

  • Comunicació amb les institucions i autoritats.
  • Comunicats oficials d'esdeveniments.
  • Tramitar els permisos pertinents.

presidencia@motardsindependentistes.cat

Secretaria

  • Altes i modificacions de socis i simpatitzants.
  • Propostes de participació dels motards en actes.
  • Tracte directe amb els socis.

secretaria@motardsindependentistes.cat

Tresoreria

  • Pressupostos.
  • Control de caixa i bancs.

tresoreria@motardsindependentistes.cat

Imatge

  • Fotografies i videos.
  • Promocions de sortides.

imatge@motardsindependentistes.cat

Comunicació i xarxes

  • Notes de premsa.
  • Xarxes socials i web.

comunicacio@motardsindependentistes.cat

Marxandatge

  • Gestió de compres i vendes.
  • Material promocional i equipacions.

marxandatge@motardsindependentistes.cat

Delegacions comarcals

  • Preparació i logística de sortides.
  • Temes concrets per comarques.

Delegació Alt Penedès

altpenedes@motardsindependentistes.cat

Delegació Anoia

anoia@motardsindependentistes.cat

Delegació Baix Llobregat

baixllobregat@motardsindependentistes.cat

Delegació Baix Penedès

baixpenedes@motardsindependentistes.cat

Delegació Barcelonès

barcelones@motardsindependentistes.cat

Delegació Empordà

baixemporda@motardsindependentistes.cat

Delegació Euskal Herria

euskalherria@motardsindependentistes.cat

Delegació Gironès

girones@motardsindependentistes.cat

Delegació Maresme

maresme@motardsindependentistes.cat

Delegació Vallès Occidental

vallesoccidental@motardsindependentistes.cat

Delegació Vallès Oriental

vallesoriental@motardsindependentistes.cat

info@motardsindependentistes.cat